Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Kımızı-Siyah İş Yeleği

Promosyon Kımızı-Siyah İş Yeleği

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Kırmızı İş Yeleği

Promosyon Kırmızı İş Yeleği

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Krem İş Yeleği

Promosyon Krem İş Yeleği


PROMOSYON YELEK İŞ ELBİSESİ

Promosyon Yelek İş Elbiseleri firmaların kurumsal kimliğini ön plana çıkaran bir çalışmadır. Üretimini yaptığımız yelek modellerinin üzerine firma adı firma logosu, serigraf baskı, emprime baskı, transfer baskı uygulamaları yapılarak üretimimizi yapıyoruz. Ürünlerimizi isteğinize göre %100 pamuk yada polyester kumaşlarla imalat yapılabilmektedir. Promosyon Yelek ürünlerini farklı renk ve kumaş kullanarak nakış imkanı ve logo baskı kullanılarak kısa kol ve uzun kollu ürünlerini pamuk ve polyester kumaş ürünleriyle yelek ürünlerini hizmetinize sunuyoruz


Firmaların markalarının değerini daha iyi yansıtabilmeleri için promosyon yelek iş elbiselerini tercih etmektedir. Promosyon Yelek İş Elbisesi firmaların reklam ve markalaşma aracıdır. Bu alanda üretilen promosyon yelek ürünleri firmanın logosu, firmanın adı yada sloganı kullanılarak baskı işlemi yapılmaktadır bu bağlamda çalışmalarımız mükemmel bir reklam aracı olarak firmaların hizmetine sunmaktayız. Markalaşmak ve büyümek isteyen bütün şirketler için, bütün reklam alanlarında reklam vermek çok önemlidir. Bütün reklam alanlarında reklam vererek, kısa zamanda markalaşmak mümkündür. 


BASKILI PROMOSYON YELEK İŞ ELBİSESİ

Baskılı Promosyon Yelek İş Elbisesi yaptırmak en iyi yelekleri tercih etmek firmanın marka değerini arttırması yönünde çok önemli bir adımdır. İş Yelekleri kategorisinde tercih edilen yelek çeşitleri için en kaliteli kumaşlar kullanılarak profesyonel ekibimiz tarafından üretime başlanmaktadır. Renk ve tasarım bakımından farklılık gösteren promosyon yelekler, cepli üretilebilmektedir. Gabardin, şişme yelek, keten yelek ve kot yelek gibi birçok kategoride üretilen ürün, isteğe bağlı bir şekilde üretilmektedir. Promosyonla tanıtım hizmetlerinin adet haline gelmesi nedeniyle, oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Yeleklerin kaliteli olması uzun süre kullanılmasına ve promosyon reklamın buna bağlı olarak, daha uzun sürmesine neden olacaktır. 


PROMOSYON YELEK İŞ ELBİSESİ İMALATI

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak ürünleri tasarlarken çalışanlarınızın mesleki zorluğunu , hedef kitlenizi ve marka değerinizi göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz.İlk görüşmede beklentilerinizi ve hedeflerinizi belirleriz.Çalışanlarınızın mesleki zorluğu, verimliliği, çalışma ortamı göz önünde bulundurularak kıyafetlerinizin tasarımı yapılır.Tasarlanan kıyafetlerin numuneleri hazırlanır, çalışma esnasındaki işsel performanslar analiz edilir.Onay sürecine müteakip üretim süreci başlar.


SAKARYA PROMOSYON YELEK İMALATI

Firmamız Sakarya firmalarına personel tişörtü, personel şapka-bere, personel montu, personel yeleği üretiyoruz. Sakarya'ya iş elbiseleri üretirken personelin iş konforu göz ününde bulundurarak mevsimsel iş kıyafetleri yazlık iş elbisesi , kışlık iş elbisesi üretiyoruz ve firmanızın kurumsal kimliğini en iyi yansıtacak şekilde çalışmalarımıza başlıyoruz.


KOCAELİ YELEK İMALATI

Ayteks İş elbiseleri olarak Kocaeli tüm ilçelerine baskılı iş elbiseleri, baskılı iş kıyafetleri hizmeti vermekteyiz. Firmanızın kurumsal kimliğini ve personeliniz konforunu göz önünde bulundurarak kullandığımız kaliteli kumaşlar ile Kocaeli'nin tüm ilçelerine iş elbiseleri üretiyoruz. Ürettiğimiz iş kıyafetlerini istediğiniz renkte ve kumaşta istediğiniz baskı kullanılarak beklentilerinizi ve hedeflerinizi belirledikten sonra üretime başlıyoruz. Siparişleriniz istekleriniz doğrultusunda özel olarak üretmekteyiz özel kalıplarla dikilen iş elbiselerinin firmanıza özgü modelleri logo baskılı iş elbisesi, yazı baskılı iş elbisesi kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak şekilde üretip kurumsal kimliğinizi daha iyi yansıtacak ürünleri tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz. İstediğiniz renk ve kumaşta ürettiğimiz iş elbiselerini bu bağlantıdan inceleye bilirsiniz. Kocaeli için baskılı iş montu, baskılı iş yeleği, baskılı şapka, baskılı iş tişörtü üretip hizmetinize sunuyoruz bilgi almak için 0535 224 0923 numaralı hattan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.